Choose fontsize:
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: AnioÂły - religijnie, kulturowo, ezoterycznie  (Przeczytany 17151 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« : Październik 11, 2009, 13:06:50 »

AnioÂły - religijnie, kulturowo, ezoterycznie (rozmowa z dr Janem W. Suliga)

Zapisane

mi³oœÌ radoœÌ piêkno
Echnaton
Aktywny uÂżytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 241



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 11, 2010, 16:37:52 »

Czego to czÂłowiek sobie nie wymyÂśli...

To chyba w nawiÂązaniu do wydarzeĂą na Krakowskim PrzedmieÂściu. Tyle, Âże nie wiadomo co lepsze ? Jezus w UFO, czy dewoty pod krzyÂżem ?

StraszÂą ludzi koĂącem Âświata i kosmitami

OprĂłcz korespondencji i rachunkĂłw do skrzynek pocztowych waÂłbrzyszan zaczĂŞÂły trafiaĂŚ kolorowe ulotki o dziwnej treÂści. Ich anonimowy autor lub autorzy informujÂą o zbliÂżajÂącym siĂŞ koĂącu Âświata.

Przestrzegaj¹ równie¿ przed z³ymi kosmitami o gruszkowatych g³owach i oczach w kszta³cie migda³ów, którzy s¹ wys³annikami piek³a i zniewalaj¹ ludzi. Aby nie ograniczaÌ siê tylko do straszenia odbiorców, autorzy ulotek informuj¹ równie¿, w jaki sposób mo¿na ochroniÌ siê przed tym z³em. Ocalenie maj¹ zagwarantowaÌ kosmici o anielskich rysach twarzy, w lataj¹cych spodkach i w towarzystwie... Jezusa Chrystusa. Po wiêcej informacji autorzy ulotek odsy³aj¹ do wielojêzycznej strony internetowej.

Osoby zajmuj¹ce siê dzia³alnoœci¹ nowych ruchów religijnych nie maj¹ w¹tpliwoœci. To reklama kolejnej sekty, która ³¹czy chrzeœcijaùstwo ze science fiction i stara siê zwerbowaÌ swoje ofiary. Kilkanaœcie lat temu w Polanicy-Zdroju dzia³ali ju¿ cz³onkowie sekty Antrovis. G³osili rych³y koniec œwiata i ocalenie, które tylko cz³onkom sekty przynios¹ dobrzy kosmici.

- Wakacje to czas, kiedy sekty nasilaj¹ swoj¹ dzia³alnoœÌ - mówi ks. £ukasz Ziemski ze œwidnickiej kurii biskupiej. - Swoje ofiary cz³onkowie sekt próbuj¹ wówczas werbowaÌ nawet podczas pielgrzymek. Werbowanie ulotkami do sekt to nowoœÌ.

W diecezji Âświdnickiej nie dziaÂła Âżaden oÂśrodek informacji o sektach i ruchach religijnych. NajbliÂższy jest prowadzony we WrocÂławiu przez dominikanĂłw. Osoby, ktĂłre zetknĂŞÂły siĂŞ z sektÂą i majÂą z tego powodu rozterki duchowe, mogÂą natomiast liczyĂŚ na wsparcie egzorcysty, ktĂłry dziaÂła przy kurii Âświdnickiej.

Od sekt ³¹cz¹cych w swojej ideologii religiê z kosmitami odcinaj¹ siê równie¿ osoby, zajmuj¹ce siê w sposób profesjonalny zagadnieniami UFO. - Do sekt, takich jak realianie, koœció³ scjentologiczny, nie trafiaj¹ ludzie przypadkowi - wyjaœnia Janusz Zagórski, badacz fenomenu UFO. - Ich cz³onkami s¹ ludzie z tzw. elit, którzy przechodz¹ pranie mózgów.

Ufolodzy podkreœlaj¹, ¿e dzia³alnoœÌ sekt dotyka równie¿ ich œrodowiska. Kilku scjentologów pojawi³o siê np. na zjeŸdzie badaczy UFO w Wylatowie.

http://www.anioly-nieba.pl/polski/default_pl.htm
http://media.wp.pl/kat,1022957,wid,12559803,wiadomosc.html?ticaid=1aaf5
http://noverichipinside.com/
Zapisane

WolnoœÌ daje kolosaln¹ energiê, intensywnoœÌ i ¿ywotnoœÌ. Tracicie j¹ zupe³nie, uznaj¹c autorytety profesorów, czy duchowych przywódców. Uczuciowo jesteœcie sentymentalni, ogromnie przywi¹zani do jakiegoœ boga, czy jakiejs osoby. Nie daje to energii poniewa¿ kryje w sobie lêk. - Jiddu Krishnamurti
Lucyfer
Moderator Globalny
Aktywny uÂżytkownik
*****
Wiadomości: 134



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 11, 2010, 22:28:42 »



Cytat: Leszek
O Wzniesionych Mistrzach, ktĂłrzy wedÂług Wintera "utknĂŞli w polu astralnym".

Narracja z filmu:
{53535}{53608} To jest jak w historii Saint Germaina.
{53617}{53675} JeÂśli uzaleÂżniasz siĂŞ od zÂłotego proszku, to moÂżesz
{53688}{53778} zrobiĂŚ technologicznie nieÂśmiertelne ciaÂło astralne, ale Uups!
{53792}{53870} Utkn¹³eœ! Nie mo¿esz ruszyÌ siê poza cia³o astralne.
{53884}{53948} WiĂŞc jesteÂś tu martwiÂąc siĂŞ  o eter... i to sÂą te historie
{53951}{54014} o Wzniesionych Mistrzach... I wszystko, co moÂżesz zrobiĂŚ
{54017}{54069} to zaÂłoÂżyĂŚ "astralne mleczarnie", co niestety
{54075}{54149} ma trochĂŞ wspĂłlnego z historiÂą Elizabeth Clare Prophet
{54167}{54252} i tymi astralnymi mleczarniami, poniewaÂż ci "Mistrzowie" -
{54271}{54332} Ashtar na przykÂład, caÂły ten rĂłd nie moÂże uzyskaĂŚ wystarczajÂąco
{54344}{54421} duÂżo "soku", by przedostaĂŚ siĂŞ przez membranĂŞ prĂŞdkoÂści ÂświatÂła.
{54430}{54578} WiĂŞc co robiÂą? KreujÂą strach, by uzyskaĂŚ maÂły uroczy "soczek", ktĂłry jedzÂą.

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=314.msg844#msg844
Zapisane
east
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Wiadomości: 620


To jest Âświat wedÂług Ciebie i wedÂług mnie


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 12, 2010, 18:47:29 »

Z tej strony to najbardziej mi siĂŞ podoba jĂŞzyk polski .Na jednym z odnoÂśnikĂłw dotyczÂącym czipĂłw napisano  " Petycja - nie bĂŞdziemy CIPOWANI " 
Pytanie jest trudne. Czy chcemy byÌ obdarzeni "cipami" ? No có¿, jak zawsze odpowiedŸ nale¿y do ka¿dego indywidualnie
Zapisane

..  " wszystkie te istnienia, ktĂłre CiĂŞ otaczajÂą sÂą w Tobie " naucza   Mooji -  " sÂą w Twoim umyÂśle, sÂą w  Twojej ÂświadomoÂści . Wydaje Ci siĂŞ , Âże patrzysz na inne ludzkie umysÂły , ale wszystkie te umysÂły egzystujÂą w Tobie poniewaÂż Ty jesteÂś tym, ktĂłry je postrzega. TO JEST ÂŚWIAT WEDÂŁUG CIEBIE "
Leszek
Administrator
Ekspert
*****
Wiadomości: 1391



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 16, 2010, 16:14:52 »

Przeniesiono
http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,598.msg3060.html#msg3060
Zapisane

mi³oœÌ radoœÌ piêkno
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

apelkaoubkonrad692 classicdayz vfirma rekogrupastettin yourlifetoday